KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914396
nr 1391 4396
Karl Gustav Holmberg
(1916-1994), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 63. Olja på pannå, 99x139, yttermått inklusive ram: 117x156 cm
Karl Gustav Holmberg, född 1916, död 1994, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:46:08
700 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Karl Gustav Holmberg
Läs mer om Karl Gustav Holmberg